Rada pro bezradného muže: Co koupit ženě jako dárek?

Manželka, dcera, babička, sestra, kamarádka, milenka a celá řada žen čeká na to, čím ji překvapíte. Ať už hledáte dárek pod stromeček, nebo se chystáte na narozeninovou oslavu, nenechte výběr dárku na poslední chvíli. Originálním dárkem by neměla být první kosmetika, která vám padne do ruky. V dnešním článku se podíváme na zajímavé tipy na dárky, které ženu rozhodně nezklamou, ba naopak příjemně potěší.

Kosmetika, kosmetika a kosmetika

Rtěnky, make-up, lak na nehty, šampon, pleťové mléko, masážní olejíčky a spousta dalších typů kosmetiky nemůže ženu rozhodně zklamat. Kosmetika je nejčastěji kupovaným dárkem, který neurazí a ne jednu ženu potěší. Ale pozor, i zde můžete při výběru udělat chybu. Parfémy kupujte pouze v případě, kdy víte, co ženě opravdu voní, případně jakou preferuje značku. To, co voní vám, nemusí vonět oslavenkyni.

Chcete-li opravdu uspět, pak dárky vybírejte tak, že místo jednoho laku koupíte tři laky podobného odstínu. Než se vydáte do obchodu na dárky, nejprve nahlédněte do koupelny vaší partnerky a zjistěte, jakou kosmetiku používá. Jedině tak neprohloubíte.

Bižuterie a šperky

Šperk je nenahraditelný doplněk každého outfitu, který si žena na sebe dá. Jestliže nevíte, co by, pak sáhněte po šperku, jímž rozhodně neurazíte. Vyberte náušnice, řetízek, náhrdelník, přívěsek – všechny tyto typy šperků se vždy hodí. Pokud nevíte, zda žena nosí zlato, stříbro či jiný kov, investujte do zlata či platiny, na kterou ženy nebývají alergické. U prstenů si dejte pozor na správnou velikost.

Tipy na poukazy

Jestliže žena ráda cvičí a chodí do fitcentra, můžete jí koupit permanentku do fitness centra. Ceny jsou různé, záleží na konkrétním fitness centru. Rozhodně neurazíte tím, když koupíte poukaz do nehtového studia. Každá žena si potrpí na své kráse a takové akrylové nehty by se mohly vyjímat jak na mamince, tak i na vaší přítelkyni.

Chcete-li být opravdu originální, zavítejte do centra zážitků, kde narazíte na adrenalinové sporty, jako je bungee jumping, tandemový seskok padákem, zorbing a podobně. Při výběru dárků se fantazii meze nekladou.

0 thoughts on “Rada pro bezradného muže: Co koupit ženě jako dárek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *