Colostrum jako doplněk stravy

Colostrum je první látka, se kterou se setkává každé mládě ihned po narození. Je totiž obsaženo v mateřském mléku, a tak často můžete slyšet, že se Colostrum nazývá jako mlezivo. Je charakteristické vysokým obsahem imunoglobulinů, které jsou účinné proti bakteriím, virům a plísním. V dnešním článku se na Colostrum jako doplněk stravy podíváme podrobněji.

Colostrum se užívá k posilnění imunitního systému a slouží také k regeneraci organismu. Mezi další pozitivní účinky, které oceníte, je vysoký obsah potřebných bílkovin, které slouží k přirozené obranyschopnosti. Tento doplněk stravy je tedy vhodný zejména pro lidi, kteří mají oslabenou imunitu.

Do těla však můžete dostat potřebné vitamíny a látky i jinou formou. Nabízí se vám například léčivé rostliny, které vám slibují pozitivní účinky na mnoho nemocí. Stačí vědět, kdy pro jakou léčivou rostlinu sáhnout. Jedině tak docílíte správného účinku.

Do těla byste měli dostat také vitamin B, který je pro organismus velmi důležitý. Investujte do svého zdraví, určitě se to vyplatí.

0 thoughts on “Colostrum jako doplněk stravy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *