Dárek pro ženu: Od adrenalinu po relaxaci

Dostali jste pozvánku na narozeninovou oslavu své kamarádky? Nebo chcete potěšit svou partnerku originálním dárkem v den jejích narozenin? Vymyslet netradiční, originální, ale přitom potěšující dárek je nelehký úkol. Ženy jsou poměrně náročné v dárcích, a tak se vždy bojíte, abyste nezklamali. Zapomeňte na ohrané klasiky, jako jsou kytice růží, a buďte kreativní. V dnešním článku vám dáme pár tipů na skvělé dárky pro ženy.

Nabídka zážitků je dnes opravdu bohatá a vybrat ty nejlepší zážitky je nelehký úkol. Některé ženy preferují poukazy na nehty, jiné si zase potrpí na masážích a jiné zase ocení pořádnou dávku adrenalinu. A tak jsme vybrali od každého něco.

Tandemový seskok padákem

Velmi oblíbeným zážitkem, který kombinuje adrenalin s originalitou, je bezpochyby tandemový seskok padákem. Celý zážitek začíná jako vyhlídkový let. Po dvaceti minutách, kdy letadlo pomalu stoupá do výšky 4 000 metrů, se otevřou dveře letounu, čas se zpomalí a najednou musí člověk vyskočit z letadla. Výška čtyř kilometrů je opravdu neuvěřitelná.

Jestliže chcete, aby žena překonala svůj strach, pak jí tandemový seskok padákem určitě kupte jako dárek. Ocení ho každá žena, která miluje zábavu a která se nebojí jít do něčeho adrenalinového.

Čokoládové masáže

Chcete-li sáhnout po relaxačních dárcích, pak se zaměřte na masáže. Velmi oblíbená je čokoládová masáž, během níž žena nepřibere ani kilogram. K masážím je použita čokoláda, která uvolňuje svaly. Člověk při masáži dokáže opravdu relaxovat. Masáž potěší ale i klasická, věřte nám…

Dárkové poukazy

Pokud jste v koncích, pak se zaměřte na poukazy na gelové nehty, do kosmetického salonu či do oblíbeného obchodu s oblečením. I takové dárky ženu rozhodně nezklamou. Každá žena si totiž potrpí na své vizáži a návštěva nehtového studia, které nabízí P Shine či jinou speciální metodu, je pro oslavenkyni výzvou.

0 thoughts on “Dárek pro ženu: Od adrenalinu po relaxaci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *