Dárek pro kamarádku: Skvělé tipy, které potěší

Přemýšlíte, co koupíte své kamarádce k narozeninám? Nevíte, co by se jí mohlo líbit, ale chcete být originální? Jestliže nechcete jít ve šlépějích ostatních a kupovat klasickou kosmetiku, parfém či oblečení, pak nemusíte. My vám dáme v dnešním článku skvělé tipy na to, co se dá koupit k narozeninám, výročí, ale také k Vánocům. Oblečení, kosmetika, parfémy, bonboniéra, kytice – to jsou klasické dárky, které si navzájem kamarádky dávají. Jestliže se letos chcete odlišit a svou milovanou kamarádku potěšit něčím novým, originálním, pak máte šanci.

Když oslavenkyně kouří

Jestliže je oslavenkyně kuřačka, pak určitě slyšela o elektronické cigaretě. V současné době je elektronická cigareta velmi oblíbená mezi kuřáky, a jestliže ji vaše kamarádka ještě nemá, pak máte skvělou šanci ji potěšit. Elektronická cigareta je fenomén, ale také módní doplněk. K dostání je totiž celá řada designů elektronické cigarety, přičemž fantazii se meze nekladou.

Když pečuje o své nehty

Pokud by elektronická cigareta nezabodovala, pak můžete sáhnout po praktičtějším dárku – poukazu na akrylové nehty. Která žena o své nehty nepečuje? Vždyť to by nebyla žena, protože upravené a krásné nehty jsou základem každé vizáže. Akrylové nehty nejsou u nás ještě tak rozšířené, jsou oblíbené spíše v USA, ale přitom jsou pevnější a kvalitnější. Zkuste najít nehtové studio ve vašem okolí, které nabízí poukaz na akrylové nehty a kupte ho své milované kamarádce k narozeninám. Takový dárek určitě nezklame.

Bylinky také zabodují

Současným trendem je vracet se k přírodě, a to nejen v oblasti kosmetiky, ale také v oblasti čajů. Jestliže preferuje vaše kamarádka přírodní přípravky, jako je například biokosmetika, nezklamou ji ani bylinné čaje, nebo přírodní kolagen. Na trhu jsou bylinné čaje z různých bylinek, přičemž každá bylinka působí na něco jiného. Jsou k dostání bylinné čaje na únavu, na stres, ale také na nespavost a podobně. Nabídka je pestrá a stačí z pestré škály vybrat ty čaje, které vaše kamarádka ocení.

0 thoughts on “Dárek pro kamarádku: Skvělé tipy, které potěší

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *